Бесплатные шаблоны Joomla
Вхід  \/ 
x
или
x
Реєстрація  \/ 
x

или

ПРО ПІДПРИЄМСТВО:


ЦІЛІ ДІЯЛЬНОСТІ:

Основною метою діяльності Підприємства є задоволення потреб підприємств, установ, державних органів, організацій і громадян у послугах, які їм надаються, роботах, які виконуються (відповідно до предмету діяльності підприємства), наданні їх на високому професійному рівні і отриманні на цій основі відповідного прибутку.

РЕКВІЗИТИ ПІДПРИЄМСТВА:

ПОВНА НАЗВА: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЕПЕТІВСЬКЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ"
СКОРОЧЕНА НАЗВА: КП ШБТІ
Код ЄДРПОУ:03355873
IBAN 40 315405 00000 2600105403200
ЮРИДИЧНА АДРЕСА: Хмельницька обл. м.Шепетівка, вул. Героїв Небесної сотні, 47

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА ПРО КЕРІВНИКА ПІДПРИЄМСТВА

Керівник підприємства: ЛИХОБАБА ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ призначений розпорядженням міського голови від 30 серпня 2018 року. Народився 28 липня 1980 року в місті Шепетівці Хмельницької області. Освіта вища. В 2002році закінчив економічний факультет Хмельницького інституту економіки і підприємництва за спеціальністю: "Менеджмент організацій", кваліфікація: менеджер-економіст, освітньо-кваліфікаційний рівень: спеціаліст.

Інформація в процесі наповнення

РІЧНІ ЗВІТИ КЕРІВНИКА ПІДПРИЄМСТВА:

2019 рік

Структура, принципи формування і розмір винагороди керівника, включаючи компенсаційні пакети і додаткові блага, які він отримує (або на отримання яких мають право) під час виконання посадових обов’язків, а також у зв’язку із звільненням.

Інформація в процесі наповнення

Відомості про договори, учасником яких є підприємство, інформація про які підлягає оприлюдненню відповідно до Закону України «Про відкритість використання публічних коштів»


Інформація про операції та зобов’язання підприємства з державним та/або місцевим бюджетом, державними та/або місцевими установами, підприємствами та організаціями, включаючи договірні зобов’язання комунального унітарного підприємства (фінансові та нефінансові), що виникають у результаті державно-приватного партнерства.

Інформація відсутня"

Квартальна, річна фінансова звітність підприємства.

    2019 рік
  • за 2019 рік
  • за січень-вересень 2019року
  • за січень-червень 2019року
  • за січень-березень 2019року
    2018 рік
  • за 2018 рік
  • за січень-вересень 2019року

 
© 2018 КП "Шепетівське бюро технічної інвентаризаці". All Rights Reserved. Designed By Enginetemplates.com